صفحه اول
  درباره سازمان
  برنامه هاي سازمان
  آمار و اطلاعات
  شهركهاي صنعتي
  طرحهاي تیپ صنعتي
  راهنماي متقاضيان
  قوانين و مقررات
  اخبار
  نشريات و گزارشات
  پرسش و پاسخ
  سايتهاي مرتبط
  دفتر حراست
  مزايده ها و مناقصه ها

 آمار بازديد كنندگان:
جاري :‌ 4 نفر
تاكنون : 334784 نفر


 كاربران شبكه:
 نام كاربري :
 كلمه رمز :
  
 
 پيام مدير عامل سازمان

نوتاش

محمدرضا نوتاش
معاون وزير صنايع و معادن و مدير عامل سازمان

پايگاه اطلاع رساني سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي كشور كه شبكه بهم پيوسته اطلاع رساني سازمان و ۳۰ نمايندگي استاني و نيز دهها پايگاه مرتبط و پشتيبان صنايع كوچك كشور محسوب مي شود، اطلاعات مورد نياز سرمايه گذاران صنعتي متقاضي استقرار در شهركهاي صنعتي را در بخشهاي مختلف در دسترس علاقمندان قرار ميدهد.

فراهم نمودن زمينه مشاركت گسترده مردم در توسعه، ارتقاء توان رقابتي و فراهم ساختن زمينه رشد و بالندگي صنايع كوچك كشور نيازمند اطلاع رساني به موقع و آگاهي از مزيت ها، تسهيلات مالي و قوانين و مقررات مربوط به سرمايه گذاري و بهره برداري از اين صنايع مي باشد. علاوه بر آن، توان افزايي صنايع موجود از طريق كمك به ارتقاء بهره وري و كيفيت، توسعه بازار و صادرات واحدها در فضاي كاملاً رقابتي كنوني از مواردي است كه مورد توجه ويژه سازمان قرار دارد.

در راستاي ايجاد دولت الكترونيك، هدف نهايي سازمان ’’ارائه كليه خدمات مورد نياز از قبيل آموزش، تجارت و انواع مشاورهاي مالي، فني و حقوقي  صنايع كوچك‘‘ از طريق شبكه اينترنت و فراهم ساختن محيط رشد و توسط اين واحدها به ويژه در شهركهاي صنعتي كشور مي باشد.

اميدوارم تلاش همكاران سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در اطلاع رساني شفاف و به موقع، مورد استفاده قرار گرفته و متقابلاً انتظار ميرود كاربران محترم با طرح ديدگاهها، پيشنهادات و انتقادات و ايجاد ارتباطات تعاملي بطور پيوسته موجبات بهينه سازي پايگاه اطلاع رساني را فراهم آورند.


 دوشنبه، 13 شهريور 1385

 
 نحوه تهيه زمين صنعتي
سرمايه گذران احداث واحد صنعتي كه خواهان زمين صنعتي در شهركهاي صنعتي تحت پوشش وزارت صنايع و معادن ... ‌‍‌‍‌‍
 مزاياي شهركهاي صنعتي

واحدهاي صنعتي كه در شهركهاي صنعتي مستقر مي شوند از مزايا و مشوق هاي شهركهاي صنعتي بهره مند خواهند شد . و ...

 طرحهاي نيمه تمام
ُفهرست طرح هاي نيمه تمام آماده واگذاري به متقاضيان سرمايه گذاري استانهاي...
 حمايت از پايان نامه ها
طرح حمايت از پايان نامه هاي دوره هاي دكتري و كارشناسي ارشد به عنوان راهكاري اثر بخش در دستور كار اين سازمان قرار داشته و ....
 برنامه تهيه طرح كسب و كار
يك طرح تجاري نوشته‌اي توصيفي و جامع در مورد كسب و كار يك موسسه است. اين طرح حاوي گزارشي دقيق در خصوص توليدات يا خدمات شركت، روش‌هاي توليد، بازار و مشتريان، استراتژي بازاريابي، منابع انساني، تشكيلات، نياز به زيرساخت‌ها و تامين نيازهاي مالي، منابع تامين مالي و نحوه استفاده از آن‌ها مي‌باشد...